Kontakta oss

ADRESS

Östgärdegatan 12
846 71 Vemdalen

Särvsjövägen 1
846 31 Hede

KONTAKT

info@vemdalia.se
info@mmharjedalen.se

+46(0) 684-103 75

Skicka ett mejl

Aktivera JavaScript i din webbläsare för att slutföra detta formulär.

ADRESS

Östgärdegatan 12
846 71 Vemdalen

Särvsjövägen 1
846 31 Hede

KONTAKT

info@vemdalia.se
info@mmharjedalen.se

+46(0) 684-103 75

- följ oss

KONTAKTA OSS

Skicka ett mail

Aktivera JavaScript i din webbläsare för att slutföra detta formulär.

Hur kan vi hjälpa dig?

Stina

Butiksansvarig
Butik Hede & Vemdalen
+46 (0)73 759 56 72
stina@vemdalia.se

Elisabeth

Säljare
Butik Hede
+46 (0)684-103 75
info@mmharjedalen.se

Sara

Offertansvansvarig
Offert & Order
+46 (0)70 447 93 10
sara@vemdalia.se

Felicia

Säljare
Offert & Order
+46 (0)684-103 75
felicia@mmharjedalen.se

Annie

Säljare
Offert & Order
+46 (0)684-103 75
annie@mmharjedalen.se

Maren

Säljare
Offert & Order
+46 (0)684-103 75
Maren@mmharjedalen.se

Erica

Administratör
Inköp & Ekonomi
+46 (0)684-103 75
erica@mmharjedalen.se

Sissel

Verksamhetsansvarig
VD
+46 (0)684-103 75
sissel@vemdalia.se

Karin

Ägare
Styrelseledamot
+46 (0)684-103 75
karin@mmharjedalen.se

Niklas

Lager- & Logistikansvarig
Lager & Logistik
+46 (0)70 049 13 63
niklas@vemdalia.se

Rebecka

Lagermedarbetare
Lager & Logistik
+46 (0)684-103 75
lager@vemdalia.se

Kerstin

Lagermedarbetare
Lager & Logistik
+46 (0)684-103 75
lager@vemdalia.se

Kent

Möbelsnickare
Snickeri
snickeri@vemdalia.se

Ida

CNC-Operatör
Snickeri
snickeri@vemdalia.se

Brita

Produktionsansvarig
Snickeri
info@vemdalia.se

Rulla till toppen